Gratis jeugdvergunning Nijmegen

terug naar overzicht

Zondag, 1 januari 2023

Gratis Jeugdvergunning

Ben je niet ouder dan 14 jaar (peildatum 1 januari) en vis je nooit met meer dan één hengel? Dan kun je GRATIS een jeugdvergunning van onze vereniging aanvragen, uitprinten en binnen 10 minuten kun je aan de waterkant zitten!
Deze gratis jeugdvergunning is geldig voor:
Alle viswateren in Nijmegen m.u.v. de wateren die buiten de bebouwde kom gelegen zijn (vijvers in het Kronenburgerpark, vijver bij de Tarweweg, vijver tussen de Weezenhof en de Staddijk, het Meertje en Bijsterhuizen) en de wateren waarvan de Federatie niet rechthebbende is (Waal, Maas-Waal kanaal, Spiegelwaal en niet verpachte wateren)
Je mag vissen met 1 hengel
Je mag alleen vissen met brood, maden, wormen, deeg of maïs.
De gevangen vis moet onbeschadigd in hetzelfde water worden teruggezet
Het is verboden vislijn en ander afval achter te laten
Dus ben jij niet ouder dan 14 jaar en vis je nooit met meer dan één hengel?

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies