Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Behoud van visstekken De Berendonck

terug naar overzicht

Vrijdag, 8 januari 2021

De ontwikkelingsvisie van Leisurelands beperkt het (karper)vissen bij de Berendonck.

Waar wij moeite mee hebben is de uitbreiding van de waterskibaan. Op de kaart is te zien waar een waterskibaan moet komen (D). Verder geven zij goedkeuring dat er een outdoorpark komt (E). Dit betekent dat mogelijk de visoevers verdwijnen bij de koppen achterin. Ook zou er niet meer gevist kunnen worden bij de kop skibaan en mogelijk ook niet meer aan de zijde weg richting de Thermen. De gemeente Wijchen wil deze visie goedkeuren maar alleen als het gebied toegankelijk blijft voor overige recreanten en dat er natuurbehoud blijft. Het directe gevolg van deze visie is dat de toegankelijkheid voor de vissers fors beperkt wordt en hier zijn wij dus niet blij mee.

Teken aub de petitie, zodat wij deze bij kunnen voegen als wij bezwaar gaan aantekenen.